В Аргентині закінчилася одна з найбільших агровиставок

Днями в Аргентині закінчилася одна з найбільших регіональних виставок Expoagro Argentina. Виробники сільськогосподарської техніки з багатьох країн світу з’їхалися, аби розширити клієнтську базу та напрацювати нові зв’язки.

Відкривав виставку Президент Аргентини Маурісіо Макрі. Серед учасників виставки були великі компанії-виробники, серед них John Deere, Claas, New Holland, Iveco та інші. Також, було чимало виробників з південноамериканських країн. З України виставку відвідав представник компанії “Агро-Центр” щоб налагодити комунікацію з колегами з Аргентини та обмінятися досвідом:

“Виставка залишила по собі лише приємні враження. Тепер ми маємо змогу більше контактувати з аргентинськими виробниками. Особиста зустріч завжди краща за електронне листування. Я надіюсь, що ми зможемо налагодити тісну співпрацю і це буде корисно компаніям і країнам взагалом. Сподіваюся, що наступного року представник ще раз відвідає Аргентину і вже матиме зустріч не лише з потенційними партнерами, а й побуває на заводах наших майбутніх партнерів”,